آشنایی با انواع بلوک سیمانی: بلوک سیمانی تمام مصالحی که به صورت قطعه ای و بلوک شکل که از سیمان ساخته شده باشد بلوک سیمانی یا بتنینامیده می شود. این نوع بلوک ها برای ساخت دیوار های باربر و غیر باربر در ساختمان ها کاربرد دارند.  بلوک های سیمانی به دو دسته کلی بلوک سنگین سیمانی و بلوک سبک سیمانی تقسیم بندی میشود.انواع بلوک های ساختمانی،بلوک بتنی هبلکس،بلوک ساختمانی سبک,بلوک بتنی, بلوک نیوجرسی و دال بتنی را از شرکت سنگ دانه ایرانیان می توانید دریافت کنید.

بلوک سبک بتنی :

بلوک سبک بتنی مطابق با استانداردها به بلوک هایی گفته می شود که دارای چگالی حداکثر ۱۷۰۰ کیلوگرم برمتر مکعب باشد. مواد متشکل آن از سیمان، ماسه، آب و سبک دانه های طبیعی یا صنعتی می باشد .سبک دانه های طبیعی به عنوان پوکه معدنی نظیر پومیس (Pomis) و پوکه قروه (Scoria) و سبک دانه های صنعتی به صورت رس منبسط شده و سبک دانه ها که اامات استاندارد ملی ایران را برآورده می سازد قابل استفاده می باشد. این بلوک ها به دو دسته بلوک معدنی, صنعتی تقسیم بندی می شود.

بلوک سبک هبلکس

بلوک هبلکس نیزیکی از انواع بلوک سیمانی و پیش ساخته است که در ساختمان سازی استفاده فراوان دارد. مواد تشکیل دهنده این بلوک سبک از سیلیس, سیمان, آهک و پودر آلومینیوم می باشد. بلوک سبک هبلکس در دمای ۲۰۰ درجه سانتی گراد و فشار ۱۲ اتمسفر در اتوکلاوها پخته و به قطعات مورد نیازبرش داده می شود.

قیمت بلوک هبلکس

مجموعه سنگ دانه ایرانیان یکی از برجسته ترین ارائه دهندگان انواع بلوک ساختمانی از جمله بلوک هبلکس, بلوک نیوجرسی, و می باشد. این شرکت با کیفیت ترین و مرغوب ترین بلوک سبک هبلکس را با قیمت هایی بسیار مناسب در اختیار شما عزیزان قرار می دهد. کلیه ی بلوک های ساختمانی سنگ دانه ایرانیان از نوع بلوک استاندارد می باشد که جهت دریافت قیمت بلوک هبلکس می توانید با ما تماس بگیرید و یا  لیست قیمت بلوک سبک  را به صورت آنلاین بررسی کنید.

بلوک نیوجرسی

بلوک نیوجرسی نوعی مانع بتنی می باشد که جهت هدایت در مسیر قراردر مکان های مورد نیاز قرار داده می شود. این قطعات به صورت پیش ساخته و قابل اتصال به هم می باشند که هنگام برخورد کناره ای خودرو به دلیل زاویه کم لبه های آن به عنوان هدایتگر برگردان عمل کرده و موجب کاهش خسارت می شود.

دال بتنی

دال بتنی به نوعی از سقف یا عرشه گفته می شود که به صورت یک پارچه و کامل از ترکیب بتن و فولاد به دست می آید. دال بتنی به طور کلی از میلگرد و بتن تشکیل شده است.

پرداخت دال بتنی

دال بتنی به شیوه های گوناگون پرداخت می شود. این روش ها بستگی به بهره برداری مورد نظر از دال های بتنی دارند. رنگ ها و بافت های سطحی متنوعی مانند سطوح نقش دار یا با دانه های نمایان ممکن است مورد نظر باشد.

منبع: آشنایی با انواع بلوک سیمانی

 


مشخصات

  • دانلود + ادامه مطلب (منبع اصلی)
  • کلمات کلیدی: بلوک ,بتنی ,سیمانی ,دانه ,هبلکس ,انواع ,انواع بلوک ,بلوک سیمانی ,بلوک هبلکس ,بلوک نیوجرسی ,دانه ایرانیان
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارشدهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مهندس مرتضی پاک نیت فروشگاه قالب وبلاگ علم آروین نتایج طیف سنجی مادون قرمز بیمه سینا "سهرابی" امیر تجارت مرکز مشاوره ترک اعتیاد تام باهر تور از تبریز درمحضرآیت الله بهجت ره